Авторизація|
Лана

Доброго дня. Знаходячись у відпустці по догляду за дитиною до 3-х років, вийшла на роботу (неповний робочий день, продовжую отримувати допомогу на дитину до 3 років). Дитина захворіла, видали лікарняний лист. На роботі мені сказали, що це - тільки підтвердження того, що я цей час не прогуляла, а оплачуватись цей лікарняний мені не буде, так як 2 соціальні допомоги не оплачуються. Але ж з мене виразовують податки на соцстрах, профспілкові внески....Чи можна оплатити хоча б частину (5 днів), чи взагалі дитячі лікарняні до 3 років не оплачуються? Чому ж тоді поліклініка дає лікарняний , а не довідку? Дякую за відповідь.

Профспілка: У разі хвороби жінки, що працює в режимі неповного робочого часу в період перебування у відпустці по догляду за дитиною до досягнення нею 3-х років, а також у разі хвороби її старшої дитини у віці до 14-ти років, листок непрацездатності їй оплачується. Якщо в період, коли жінка отримує допомогу по догляду за дитиною,  захворіє дитина, у відпустці по догляду за якою жінка і перебуває, "лікарняний" для догляду за нею не видається, оскільки в цей період жінка вже одержує на неї  допомогу.

ДИТЯЧИЙ ВІДПОЧИНОК 2019

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ:

Коментар до рішення Конституційного Суду України щодо віку для виходу на пенсію за вислугу років Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК:

Про зміни в Порядку ведення касових операці