Авторизація|
Алла

Працюю у школі вчителем. У мене 2 неповнолітніх дітей (до 15 років), знаю, що надається додаткова відпустка- мені нарахували 3 дні всього-59 календарних днів, мотивуючи тим, що максимальна відпустка не повинна перевищувати 59 календарних днів.Чи вірно нарахували мені відпустку?

Профспілка: Загальна тривалість щорічних основної та додаткових відпусток не може перевищувати 59 календарних днів, а для працівників, зайнятих на підземних гірничих роботах, - 69 календарних днів. Соціальна відпустка жінці, яка має двої дітей віком до 15 років, не належить до щорічної основної та додаткової відпусток, а тому може надаватися понад 59 календарних днів незалежно від тривалості щорічної відпустки.

ДИТЯЧИЙ ВІДПОЧИНОК 2019

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ:

Коментар до рішення Конституційного Суду України щодо віку для виходу на пенсію за вислугу років Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК:

Про зміни в Порядку ведення касових операці