Авторизація|
Марія

Скажіть будь ласка, як правильно нараховується зарплата вихователю ДНЗ,і відпускні.Я була в відпусці з 20.11.2012р по 04.12.2012р. В мене 8 категорія, освіта бакалавр, здобуваю спеціаліста.

Профспілка: Вихователю ДНЗ нараховується посадовий оклад, надбавка за престижність педагогічної праці (20% посадового окладу), надбавка за вислугу років (10-30% посадвового окладу), грошова допомога на оздоровлення при наданні відпустки (100% посадового окладу), грошова винагорода за сумлінну працю, зразкове виконання посадових обов'язків (до 100% посадового окладу раз в рік) та інші виплати і надбавки. Сума відпускних розраховується шляхом множення середньоденноі заробітноі плати за розрахунковий період на кількість календарних днів, що припадають на відпустку.

ДИТЯЧИЙ ВІДПОЧИНОК 2019

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ:

Коментар до рішення Конституційного Суду України щодо віку для виходу на пенсію за вислугу років Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК:

Про зміни в Порядку ведення касових операці