Авторизація|
Ольга

отримую пенсію за вислугою років,як працівник освіти(вихователь) працюю на 0,5 ставки інструктором по праці. Чи маю я право працювати на 0.5 ставки вихователя по-сумісництву у вихідні дні?

Профспілка: Робота на посаді вихователя ДНЗ, вихователя групи продовженого дня ЗНЗ дає право на пенсію за вислугу років, а тому працювати на цій посаді, у тому числі і за сумісництвом, і одночасно отримувати пенсію за вислугу років не можна.

ДИТЯЧИЙ ВІДПОЧИНОК 2019

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ:

Коментар до рішення Конституційного Суду України щодо віку для виходу на пенсію за вислугу років Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК:

Про зміни в Порядку ведення касових операці