Авторизація|
Наталія

За Типовими штатними нормативами, на з групи дітей віком до 3-ох років потрібно 3,9 ставки помічника вихователя. У штатному розписі нашого ДНЗ проставлено три ставки помічника вихователя для цих груп. Чи правомірно це? З іншої сторони ,якщо при 40-годинному тижні, помічник вихователя має бути задіяний 8 годин на день, тобто на кожну групу по 1 посаді, то що робити з тією 0,9 ставки ?

Профспілка: Типовими штатнними нормативами дошкільних навчальних закладів встановлено, що в ДНЗ, які мають режим роботи 10, 5 годин в день та функціонують 5 днів на на 1 групу дітей до 3-х років має бути 1,3 ставки помічника вихователя, відповідно на 3 групи – 3,9 ставки. Помічник вихователя на ставку працює 8 годин в день, а заклад функціонує 10,5 годин. Тому 0,9 ставки встановлено для роботи помічника вихователя ще 2,5 години в день. Разом з тим, Типовими штатними нормативами встановлено максимальну кількість одиниць, а тому встановлення меншої кількості ставок за доцільності не буде порушенням законодавства.

ДИТЯЧИЙ ВІДПОЧИНОК 2019

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

24.січня

Ювіляри 11.2019

ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ:

Коментар до рішення Конституційного Суду України щодо віку для виходу на пенсію за вислугу років Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК:

Про зміни в Порядку ведення касових операці