Авторизація|
Олена

Працюю музичним керівником у дошкільному закладі, педагогічний стаж - 20 років, освіта - повна вища. Закінчила Жовтоводське педагогічне училище у 1994р. та Київський педагогічний університет ім. М.П.Драгоманова у 2011р.(спеціальність - музична педагогіка та виховання). У 2012 році атестувалася та здобула кваліфікацію "спеціаліст ІІ категорії". Заробітну плату отримую по 8 тарифному розряду. Питання: чи правильно мені нараховують заробітну плату? Чи є у мене можливість через 2 роки атестуватися одночасно на здобуття кваліфікації "спеціаліст І категорії" та присвоєння звання "вихователь-методист"? Дякую.

Профспілка: Музичним керівникам ДНЗ, яким встановлено кваліфікаційну категорію "спеціаліст ІІ" категорію, здійснюється оплата праці за 8 тарифним розрядом. Педагогічне звання "вихователь-методист", може присвоюватися педагогічним працівникам, які мають кваліфікаційну категорію "спеціаліст вищої категорії", здійснюють науково-методичну і науково-дослідну діяльність, мають власні методичні розробки, які пройшли апробацію та схвалені науково-методичними установами або професійними об'єднаннями викладачів професійно-технічних та вищих навчальних закладів I-II рівнів акредитації, закладів післядипломної освіти.

ДИТЯЧИЙ ВІДПОЧИНОК 2019

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ:

Коментар до рішення Конституційного Суду України щодо віку для виходу на пенсію за вислугу років Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК:

Про зміни в Порядку ведення касових операці