Авторизація|
Олександр

Доброго дня! Звертаюсь вдруге. Я працюю бібліотекарем 8 годин, школа працює 10.5 годин. Маю години історика. За освітою історик. Чи маю я право бути класник керівником? До отримання посади бібліотекаря, був класним керівником! Чому соціальному педагогу таку можливість надають, мені відмовляють! Допоможіть будь-ласка порадою. Дуже дякую!!!!

Профспілка: Обов'язки класного керівника покладаються на педагогічного працівника навчального закладу. Бібліотекар не є педагогічним працівником, а отже в період перебування на посаді бібліотекаря (навіть при встановленні педагогічного навантаження вчителя без призначення на цю посаду) класне керівництво не встановлюється.

ДИТЯЧИЙ ВІДПОЧИНОК 2019

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

24.січня

Ювіляри 11.2019

ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ:

Коментар до рішення Конституційного Суду України щодо віку для виходу на пенсію за вислугу років Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК:

Про зміни в Порядку ведення касових операці