Авторизація|
Микола

Звертається до Вас голова ПК первинної профспілки школи. На ПК з заявою звернувсься вчитель фізичної культури з проханням посприяти довантажити його до 18 годин фізичної культури, згідно з попереднім розподілом на 2013-2014 р. в нього 16 годин. Рішенням ПК ми задовілинили його прохання, за ра хунок годин фізичної культури іншого вчителя, який працює за контрактом.Прошу дати відповідь! Чи правомірне рішення винесло ПК?

Профспілка: Рішення щодо розподілу навантаження приймає директор. ПК ППО погоджує розподіл навантаження. Всім працівникам, яких було прийнято на роботу на ставку, можна встановити навантаження менше ставки, лише за наявності їхньої попередньої письмової згоди.

ДИТЯЧИЙ ВІДПОЧИНОК 2019

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

24.січня

Ювіляри 11.2019

ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ:

Коментар до рішення Конституційного Суду України щодо віку для виходу на пенсію за вислугу років Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК:

Про зміни в Порядку ведення касових операці