Авторизація|
Олег

працюю викладачем з 2001р.до цього працював завідуючим лабораторіями в навчальному закладі.чи зараховується стаж зав.лабор.при виході на пенсію за вислугою років?

Профспілка: Робота на посаді завідуючого лабораторії позашкільного навчального закладу зараховується до стажу, що дає право на пенсію за вислугу років. Робота на посаді завідувача лабораторії в інших навчальних закладах до стажу, що дає право на пенсію за вислугу років, не зараховується.

ДИТЯЧИЙ ВІДПОЧИНОК 2019

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ:

Коментар до рішення Конституційного Суду України щодо віку для виходу на пенсію за вислугу років Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК:

Про зміни в Порядку ведення касових операці