Авторизація|
Ліля


Добрий день. Уже другий рік випускаю 11 профільний клас(9 годин), отримую 4 години у звичайному 5-ому класі по наступності. Тарифікована на 8год(було 16год). Чи правомірне надання мені годин тільки в одному класі, чи можу претендувати на два п’ятих?

Профспілка: Якщо Ви були прийняті на роботу на повну ставку, то встановити навантаження менше повної ставки (18 годин на тиждень для вчителя) без вашої згаоди не мають права.

ДИТЯЧИЙ ВІДПОЧИНОК 2019

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ:

Коментар до рішення Конституційного Суду України щодо віку для виходу на пенсію за вислугу років Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК:

Про зміни в Порядку ведення касових операці