Авторизація|
Олексій

Добрий день! Я працюю в садку інструктором з фізкультури та одержую пенсію за вислугою років. Чи маю я право виконувати обов*язки директора на час відпустки чинного директора?

Профспілка: Так, Ви маєте право виконувати обов'язки директора. Лише, якщо вас буде переведено (призначено) на посаду директора (навіть на 1 місяць), випалата пенсії припинятиметься. Якщо ж на Вас наказом покладуть обов'язки директора на період його відпустки, виплата пенсії за вислугу років не припиняється.

ДИТЯЧИЙ ВІДПОЧИНОК 2019

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

24.січня

Ювіляри 11.2019

ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ:

Коментар до рішення Конституційного Суду України щодо віку для виходу на пенсію за вислугу років Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК:

Про зміни в Порядку ведення касових операці