Авторизація|
Олена

Чому у 2013 році помічникам вихователя ,які йдуть у відпустку ненараховуються оздоровчі кошти.З яким законом це зв`язано.Чому нам немає індексації.Чому жінки ,які так тяжко працюють завжди всим обділені, даже при виплаті премій на 8 березня.Хто за це відповідає?

Профспілка: На жаль, виплата грошової винагороди за сумлінну працю, зразкове виконання посадових обов'язків та виплата оздоровчих при наданні відпустки непедагогічним працівникам законодавством не гарантується. Зазначені виплати проводяться, якщо дозволяє фонд оплати праці. КМОППОіНУ направила звернення всім головам районних в м. Києві державних адміністрацій листи з прохання здійснити дані виплати всім працівникам закладів освіти, а не лише педагогічним.

ДИТЯЧИЙ ВІДПОЧИНОК 2019

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ:

Коментар до рішення Конституційного Суду України щодо віку для виходу на пенсію за вислугу років Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК:

Про зміни в Порядку ведення касових операці