Авторизація|
Наталія

Доброго дня!Дуже сподіваюсь на Вашу допомогу. Який тарифний розряд повинні встановити музичному керівнику при оформленні його на постійну роботу у дитячий садок,якщо він мае таку освіту; Азовське педагогічне учілище, спеціальність-музічний керівник,(закінчила 1994р.),та Криворізький державний педагогічний університет,спеціальність -вчитель музики,(закінчила 2007р.)Який тарифний розряд повинні встановити зразу при прийомі на роботу і чому, які документи це підтверджують?

Профспілка: Згідно з наказом МОН №557 від 26.09.2005 N 557 музичним керівникам ДНЗ вищої категорії встановлюється 10 тарифний розряд, першої категорії – 9, другої категорії – 8, без категорії – 7. Фахівцям, які не мають освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста (до введення в дію Закону України "Про освіту" - середньої спеціальної освіти), установлюється 7 тарифний розряд незалежно від категорії.

ДИТЯЧИЙ ВІДПОЧИНОК 2019

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ:

Коментар до рішення Конституційного Суду України щодо віку для виходу на пенсію за вислугу років Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК:

Про зміни в Порядку ведення касових операці