Авторизація|
Оксана

Працюю практичним психологом на 0,75 ставки у дитичому садку та вихователем на 0, 23 ставки. Звернулась у профспілку з наданням 7 додаткових днів до відпусткі згідно до межгалузевої угоди. мені відмовили, тому що ставка психолога неповна. Чи так це? Дякую за відповідь.

Профспілка: Додаткові відпустки працівникам із ненормованим робочим днем тривалістю до 7 календарних днів надаються згідно із списками посад, робіт та професій, визначених колективними договорами на підставі Орієнтовного переліку посад працівників з ненормованим робочим днем (додаток № 1 до Галузевої угоди). Тому, якщо Вашим колективним договором передбачено надання практичному психологу відпустки 7 календарних днів без зазначення жодних обмежень, у тому числі і щодо роботи на повну чи неповну ставку, Вам повинні надавати таку відпустку.  

ДИТЯЧИЙ ВІДПОЧИНОК 2019

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

24.січня

Ювіляри 11.2019

ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ:

Коментар до рішення Конституційного Суду України щодо віку для виходу на пенсію за вислугу років Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК:

Про зміни в Порядку ведення касових операці