Авторизація|
Наталія

Дякую за відповіть, але в цьому документі (наказ МОНУ від 26.09.2005 № 557 музичному керівникові ДНЗ без категорії встановлюється 7 тарифний розряд.) також є ***, де говориться, що "Фахівцям, які не мають освітньо - кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста ( до введення в дію Закону України "Про освіту" ( 1060 -12 ) - середньої спеціальної освіти), установлюється 7 тарифний розряд.) Виходить, що якщо муз.керівник не має середно - спеціальної освіти йому встановлюють -7 розряд, а якщо така освіта є (Азовське педагогічне училище, спеціальність - музичний керівник, та іще є і вища освіта), то встановлюють також -7 розряд??? Чому цей же документ, відносно вихователів, під ** зазначає: "Фахівцям, які мають освітньо - кваліфікаційний рівень спеціаліста або магістра ( до введення в дію Закону України "Про освіту" ( 1060 -12 ) - вищу освіту), установлюють 9 тарифний розряд." У вихователів виходить:є середньо - спеціальної освіти -8 тарифний розряд, є вища - 9 розряд. Чому музичних керівників так образили? Чому мене прирівнюють до 7 тарифного розряду, як людину, яка не має середньої спеціальної освіти, якщо я МАЮ СЕРЕДНЬО СПЕЦІАЛЬНУ освіту за фахом (музичний керівник)і ВИЩУ освіту???

Профспілка: Згідно з наказом МОН №557 від 26.09.2005 N 557 музичним керівникам ДНЗ без категорії встановлюється – 7 тарифний розряд. Встановлення вищого тарифного розряду музичному керівникові без категорії(навіть при наявності вищої освіти) наказом, на жаль, не передбачено. Музичним керівникам вищої категорії встановлюється 10 тарифний розряд, першої категорії – 9, другої категорії – 8. Проте, якщо музичний керівник першої, другої чи вищої категорії не має освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста (до  введення  в  дію  Закону  України  "Про освіту"  -  середньої спеціальної освіти), йому установлюється 7 тарифний розряд.

ДИТЯЧИЙ ВІДПОЧИНОК 2019

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ:

Коментар до рішення Конституційного Суду України щодо віку для виходу на пенсію за вислугу років Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК:

Про зміни в Порядку ведення касових операці