Авторизація|
Ілона Доброго дня. В мене наступне питання. Я маю вищу освіту економічну - магістр фінансів та педагогічний стаж 9,5років. В цьому році вступила в педагогічний ВНЗ на спеціальність інформатика. Питання: чи маю я право вже в цьому 2013-2014 н.р працювати вчителем інформатики в школі і чи маю я право викладати економіку в школі маючи попередню економічну освіту?



Профспілка: Згідно зі ст. 24 Закону України "Про загальну середню освіту" педагогічним працівником повинна бути особа, яка має відповідну педагогічну освіту.

ДИТЯЧИЙ ВІДПОЧИНОК 2019

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

17.листопада

З ДНЕМ СТУДЕНТА!

ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ:

Коментар до рішення Конституційного Суду України щодо віку для виходу на пенсію за вислугу років Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК:

Про зміни в Порядку ведення касових операці