Авторизація|
Андрій Доброго дня!
Я працюю в школі повного дня на посаді культорганізатора майже 9 років.
 Щорічну відпустку мені надають в обсязі 42 днів, як для працівник
 позашкільного закладу. І в постанові Кабінету Міністрів України від
28.03.2001 р. N 289, і розділі "III. Середні навчальні заклади,
навчальні заклади для громадян, які потребують соціальної допомоги і реабілітації " в переліку педпрацівників немає посади культорганізатор. Неможливо порівняти обсяг роботи культорганізатора в школі і в позашкільному навчальному закладі.
 Чи маю я право на на те, шоб перерахувати мою щорічну відпустку на 56 днів?
 І друге питання: Педагогічне навантаження культорганізатора є 4 години на день, з розрахунку 6-денного режиму роботи школи. Чи маю я право  відпрацьовувати 4 години , як методичні години, тому що я іноді займаюсь вдома написанням сценаріїв, підбором музичного матеріалу і так далі.
Я маю нагрузку як культорганізатор 24 години на тиждень та 16 годин гуртокової роботи керівника театральної студії.  Чи можуть в деяких моментах співпадати години культорганізатора і керівника гуртка?Профспілка: Законодавством не передбачено надання культорганізатору, який працює в загальноосвітньому навчальному закладі, відпустки тривалістю 56 календарних днів. Галузевою угодою між Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України та ЦК Профспілки працівників освіти і науки України на 2011–2015 роки передбачено рекомендацію керівникам закладів та установ освіти і науки: створювати умови для використання педагогічними працівниками вільних від навчальних занять та виконання іншої педагогічної роботи за розкладом окремих днів тижня з метою підвищення кваліфікації, самоосвіти, підготовки до занять тощо за межами навчального закладу. Ця норма Галузевої угоди має рекомендаційний характер. Зобов'язання щодо надання "методичних" дныв чи годин може міститися в колективному договорі, укладеному в Вашому закладі. Інструкцією про порядок обчислення заробітної плати працівників освіти, затвердженою наказом Міністерства освіти України від 15 квітня 1993р. № 102, визначено право працівників додатково вести за основним місцем роботи викладацьку роботу чи заняття з гуртківцями в тому ж навчальному закладі. Некерівні рацівники навчальних закладів можуть вести викладацьку роботу або заняття з гуртківцями у тому самому навчальному закладі, але в середньому не більше 2 годин на день (12 годин на тиждень, 480 годин на рік), якщо вони за основною роботою отримують повний посадовий оклад (ставку). Згідно з додатком до Положення про умови роботи за сумісництвом працівників державних підприємств, установ, організацій від 28.06.93 р. №43, затвердженого наказом Міністерства праці, Міністерства юстиції, Міністерства фінансів України, робота учителів і викладачів середніх загальноосвітніх навчальних закладів, прирівнених до них по оплаті праці працівників у тому самому навчальному закладі понад установлену норму учбового навантаження, педагогічна робота та керівництво гуртками в тому самому навчальному закладі не вважається сумісництвом. Таким чином, оскільки виконання додаткового педагогічного навантаження в тому ж навчальному закладі не є сумісництвом, така робота може виконуватися в основний робочий час. Так, культорганізатор, якого було довантажено годинами керівника гуртка в тому ж закладі, може вести заняття з гуртківцями в основний робочий час.

ДИТЯЧИЙ ВІДПОЧИНОК 2019

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ:

Коментар до рішення Конституційного Суду України щодо віку для виходу на пенсію за вислугу років Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК:

Про зміни в Порядку ведення касових операці