Авторизация| Регистрация
ПРАЦЮЄМО НАД ЗАКОНОПРОЕКТОМ ЩОДО ПІДВИЩЕННЯ СТАТУСУ ПЕДАГОГІЧНИХ, НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ. ЧЕКАЄМО ВАШИХ ПРОПОЗИЦІЙ ЗА АДРЕСОЮ org.kiev.profspilka@gmail.com ЧИ НА FACEBOOK https://www.facebook.com/osvityany
Юлія Доюрого дня. в мене до вас таке питання - справа в тому що я з 1 вересня 2012н.р працювала у 2-х школах, тобто в одній основна в іншій сумісник. Як і всіх сумісників в районі на літній період мене звільнили, але у попередньому розподілі годин я була записана, тобто на наступний рік я б мала працювати.. але ось що вийшло - у серпні я йду в декрет. і сільська рада сказала що декрет мені рахуватимуть лише за основним місцем роботи.а. будь ласка скажіть чи можу я якимось чином зробити так щоб рахували і мою заробітну плану по сумісництву?



Профспілка: Надання відпустки по вагітності та пологах гарантовано ст. 17 Закону про відпустки та ст. 179 КЗпП. Її надають жінкам і за основним місцем роботи, і за сумісництвом. Якщо з роботи за сумісництвом Ви звільнені і вже маєте трудових відносин з цим роботодавцем, то Вам за цим місцем роботи така відпустка не надається.

ДИТЯЧИЙ ВІДПОЧИНОК 2019

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ:

Коментар до рішення Конституційного Суду України щодо віку для виходу на пенсію за вислугу років Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК:

Про зміни в Порядку ведення касових операці