Авторизація|
Світлана
Я працюю вчителем географії 15 років, маю 18 годин. А практичним психологом в цій же школі я тільки почала працювати лише на 0,5 ставки. Чим керується наш директор школи, запевняючи мене, що основною роботою в мене є психолог, а вчитель я-за сумітництвом(так же і оформив на посаді)? Від цього мені не нарахували надбавку за престижність як вчителю. Я ж, навпаки,вважаю, що основна моя робота-вчитель,бо я в школу прийшла щє спочатку вчителем, вже багато років працюю! Чому не нараховується 20% надбавка за престижність вчителю, що щє працює практичним психологом? Чи можу я щось змінити на свою користь? Буду щіро дякувати за відповідь.
Профспілка: Приймаючи на роботу працівника за сумісництвом, роботодавець повинен вказати про це у наказі, а працівник - відповідно у заяві. Якщо Ви не писали заяву про переведення Вас як вчителя на роботу за сумісництвом, робота на посаді вчителя вважається основною. При цьому, Вам повинні нараховувати надбавку за престижність педагогічної праці.

ДИТЯЧИЙ ВІДПОЧИНОК 2019

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ:

Коментар до рішення Конституційного Суду України щодо віку для виходу на пенсію за вислугу років Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК:

Про зміни в Порядку ведення касових операці