Авторизація|

Профспілковий урок – 2010

Профспілковий урок – 2010


Проведення профспілкового уроку в школах Києва – майже звична справа для столичних педагогів. Адже Київська міська організація Профспілки працівників освіти і науки України уже вчетверте проводить такі уроки у загальноосвітніх навчальних закладах.
Традиція бере початок із 2007 року, коли урок було проведено у дев’ятих класах 12-ти шкіл столиці. Понад 360 шкіл провели їх у 2008 році. А навесні 2009 року – уроки мали старшокласники усіх шкіл Києва.
Саме профспілкові уроки допомагають учням зрозуміти роль профспілки у сучасному світі, дізнатися краще про свої права, навчитися ними користуватися та підготуватися до дорослого трудового життя.

Київська міська організація Профспілки працівників освіти і науки України оголосила конкурс на кращу методичну розробку профспілкового уроку у 2010 році.
Тема уроку: «Першотравень і профспілки. Традиції і сучасність».
Конкурс проводиться серед учителів історії, правознавства 9, 10, 11 класів та учителів інших предметів, які бажають взяти участь у ньому.

Уроки відбуватимуться у квітні–травні 2010 року за рахунок 1 години предмету:
– 9 клас – «Правознавство»;
– 10 клас – «Людина і суспільство»;
– 11 клас – «Людина і суспільство».

Протягом березня учителі подають роботи до районних методичних центрів, які й будуть визначати кращі розробки.
До 10 квітня 2010 року розробки уроків-переможців у районах будуть надані в організаційний відділ Київської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України.
Відібрані роботи ввійдуть у збірник методичних матеріалів для проведення профспілкового уроку, а їх автори будуть відзначені грошовою винагородою Київської міської організації Профспілки.Організаційний відділ КМОППОіНУ

По темі:Інформація
Користувачі в групі Відвідувачі, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

ДИТЯЧИЙ ВІДПОЧИНОК 2019

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ:

Коментар до рішення Конституційного Суду України щодо віку для виходу на пенсію за вислугу років Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК:

Про зміни в Порядку ведення касових операці