Авторизація|

Київрада солідарна з вимогами освітян

Новини, Листи | 6 січня 2015

Київрада солідарна з вимогами освітянВід Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (КМДА) отримано лист-відповідь на звернення КМОППОіНУ щодо недопущення законодавчого звуження прав освітян. З метою збереження гарантій працівників закладів освіти, рішенням Київради направлені відповідні звернення до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України.

 

Про фінансування галузі освіти

Про фінансування галузі освітиМіністерство фінансів України на виконання доручення Кабінету Міністрів України від 02.10.2014 № 36892/1/1-14 розглянуло листа Київської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України щодо фінансування галузі освіти.

Подаємо лист-відповідь Міністерства для ознайомлення та інформування спілчан.

Відповідь Міністерства фінансів України щодо фінансування галузі "Освіта"

Новини, Листи | 1 липня 2014

Відповідь Міністерства фінансів України щодо фінансування галузі "Освіта"Пропонуємо ознайомитися з відповіддю Міністерства фінансів України на запит Київської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України щодо фінансування галузі "Освіта".

Відповідь Державної казначейської служби про проплати за фінансовими зобов’язаннями ВНЗ

Листи, Актуальні документи | 25 листопада 2013

Відповідь Державної казначейської служби про проплати за фінансовими зобов’язаннями ВНЗНадійшла відповідь від Державної казначейської служби України щодо розрахунків згідно наданих платіжних доручень розпорядників коштів державного та місцевих бюджетів.

Schodo-nadannya-nformacyi.pdf [619.46 Kb] (cкачувань: 82)

Відповідь Департаменту фінансів щодо виплати одноразової матеріальної допомоги молодим педагогам

Листи, Актуальні документи | 25 листопада 2013

Відповідь Департаменту фінансів щодо виплати одноразової матеріальної допомоги молодим педагогамНадійшла відповідь Департаменту фінансів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) щодо виплати одноразової матеріальної допомоги молодим фахівцям-педагогам в розмірі 1 000,0 тис. грн. при прийомі на роботу.

List-Departament-fnansv.pdf [975.51 Kb] (cкачувань: 89)

ППО КНЕУ 90 років

Публікації » Листи | 19 березня 2013

ППО КНЕУ 90 років

podannya.pdf [426.36 Kb] (cкачувань: 14)

Азарову

Публікації » Листи | 4 лютого 2013

Азарову
azarovu.pdf [93.16 Kb] (cкачувань: 18)

Патон

Публікації » Листи | 28 березня 2012

Патон

Патон

Публікації » Листи | 28 березня 2012

Патон

ГУОН

Публікації » Листи | 11 листопада 2010
ГУОН

ДИТЯЧИЙ ВІДПОЧИНОК 2019

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

24.січня

Ювіляри 11.2019

ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ:

Коментар до рішення Конституційного Суду України щодо віку для виходу на пенсію за вислугу років Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК:

Про зміни в Порядку ведення касових операці