Авторизація|

Гуртожитки КНУБА – навчатись можна, але досить холодно

20 січня Київська міська організація Профспілки працівників освіти і науки України мала виїзд до Київського національного університету будівництва та архітектури. 

Кореспондент вісника „Єдність” та заступник голови КМОППОіНУ із соціально-економічних та правових питань Олександр Трофименко вивчали стан теплоносіїв гуртожитків вищого навчального закладу. 

Ситуацію коментували проректор з комплексного розвитку та загальних питань Геннадій Володимирович Лагутін, голова профкому студентів Анатолій Степанович Ваколюк та самі студенти гуртожитків. 

Репортаж повністю представлено у інформаційному віснику „Єдність” за січень 2009 року.Прес-служба КМОППОіНУ


По темі:Інформація
Користувачі в групі Відвідувачі, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

ДИТЯЧИЙ ВІДПОЧИНОК 2019

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ:

Коментар до рішення Конституційного Суду України щодо віку для виходу на пенсію за вислугу років Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК:

Про зміни в Порядку ведення касових операці