Авторизація|

Переможці конкурсу «Учитель року-2011»: Солом’янський район

Переможці конкурсу «Учитель року-2011»: Солом’янський район13 січня 2011 року в науково-методичному центрі Солом'янського районного управління освіти відбулися урочистості з нагоди нагородження переможців районного етапу конкурсу «Учитель року-2011».

На зустрічі були присутні: голова Солом'янської районної в місті Києві державної адміністрації І.П. Сидоров, народний депутат України, заступник голови Комітету Верховної Ради з питань освіти і науки, голова районної організації Партії Регіонів М.Г. Луцький, заступник голови Солом'янської районної в м. Києві державної адміністрації  О.В. Савицька, начальник Солом'янського районного управління освіти О.М. Рудзинська, голова Солом'янської районної в м. Києві організації Профспілки працівників освіти і науки України В.І. Марочко.
 

Всеукраїнський конкурс «Учитель року» проводиться в Україні за Указом Президента та Постановою Кабінету Міністрів з 1995 року. Його мета - виявити та підтримати вчителів, які творчо працюють, підвищити їхню професійну майстерність, популяризувати педагогічні здобутки кращих учителів України. Щорічно Міністерство освіти і науки України проголошує 5 номінацій для проведення цього конкурсу. Найбільше педагогів беруть участь у цьому конкурсі  з таких навчальних закладів як гімназія № 178, гімназія біотехнологій № 177, гімназія № 318 «Міленіум», гімназія-інтернат № 13, спеціалізована школа № 43 «Грааль». Для багатьох відомих сьогодні в нашому районі вчителів участь у конкурсі стала школою лідерства та педагогічної кар'єри. Стежкою до директорського олімпу стала перемога на районному конкурсі «Учитель року» для Н.С. Лазебник,  нині директора СШ № 43 «Грааль», О.І. Заплотінської - директора СШ № 149,  І.С. Сташевської - директора гімназії біотехнологій  № 177.
  

Цього року в конкурсі взяли участь 37 учителів із 23 закладів освіти району. Відбувався він за двома етапами:  авторські уроки  «Урок - це завжди неповторність» та  презентації за власним досвідом «Скарбниця творчості». Конкурс було організовано на базі таких закладів освіти: СШ № 115 - номінація "Початкові класи", СЗШ № 67 - "Історія", СШ № 149 - «Німецька мова», СЗШ № 221 - "Образотворче мистецтво", СШ № 43 «Грааль» - "Світова література". Доброзичлива атмосфера, яка панувала під час проведення  конкурсів у цих закладах освіти, давала можливість і учителям, і учням розкрити свої здібності. Окрім того, конкурс "Учитель року" мав високий виховний вплив та ніс у собі профорієнтаційний потенціал.

Знавці дитячої душі, новатори пошуку найкращих прийомів навчання, надзвичайно цікаві особистості під час конкурсу відкрили своє серце учням, своїй професії. Серед переможців є випускники наших навчальних закладів. Це В.В. Дороніна - випускниця СЗШ № 221, зараз учитель німецької мови СШ № 149. Творча особистість, має велике коло інтересів, є ініціатором впровадження проекту «DSD-школа», завдяки якому учні бачать результат своїх знань із німецької мови.

Учитель початкових класів О.П. Співак випускниця СЗШ № 74, отримавши фах педагога, повернулася до рідної школи, Ю.М. Остринська - учитель початкових класів СШ № 64, теж випускниця цього навчального закладу, Н.В. Югова -увчитель історії і випускниця ліцею № 144. А вчитель початкових класів гімназії  біотехнологій № 177 О.М. Кучерява - митець не тільки в педагогіці, а й завзята туристка.

 Учителі гімназій № 178 В.В. Гладка (світова література) та А.А. Горай (образотворче мистецтво) проявляють свою творчість не лише на уроках, а й у позакласній діяльності. Вікторія Вікторівна - поетеса, пише власні вірші, проводить літературні гостини для гімназистів, учителів та батьків, а Анжеліна Анатоліївна малює картини.

Учитель історії   Політехнічного ліцею НТУУ «КПІ» Г.І. Боднарчук подорожувала багатьма країнами світу, нині цікавиться історичними особами й ці свої знання передає дітям.

 

Також серед переможців є представники учительських династій. Це Л.М. Гуриненко, яка разом із своєю дочкою працюють учителями початкових класів спеціалізованої школи № 115. Саме мама закохала доньку в свою професію. Вони і зараз працюють у тандемі, допомагаючи одна одній.

Є багато сердець і красивих,  і гордих,

Чесних, лагідних, ніжних, простих...

Найщедріше ж на світі - учительське серце,

Що розквітло в найкращих звитягах людських.

Зустріч завершилася врученням подарунків та грошових премій учителям-переможцям.

 

 

Р.О. Метенко,
директор науково-методичного центру
Солом'янського РУО
 

 По темі:Інформація
Користувачі в групі Відвідувачі, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ:

Коментар до рішення Конституційного Суду України щодо віку для виходу на пенсію за вислугу років Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК:

Про зміни в Порядку ведення касових операці