Авторизація|

Найкращі педагоги столичного рівня

Найкращі педагоги столичного рівняУ грудні столична освітянська громада визначила переможців І (районного) туру конкурсу «Вчитель року – 2011». Другий (міський) тур Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2011» стартував 1 лютого 2011 року.

 

У міському змаганні беруть участь переможці Першого (районного) туру конкурсу з п'яти номінацій: «Початкові класи», «Світова література», «Історія», «Іноземна мова (німецька)», «Образотворче мистецтво».

 

Конкурсанти матимуть змогу показати свою майстерність у «Комунікативному тренінгу», «Контрольній для вчителя» (окрім учителів образотворчого мистецтва), «Майстер-класі», «Уроці», «Практичній роботі» (тільки для учасників номінації «Образотворче мистецтво»).

 

Урочисте закриття та підбиття підсумків міського туру Всеукраїнського конкурсу відбудеться 11 лютого 2011 року.

Бажаємо вам, столичні педагоги,
успіхів й наснаги на шляху до перемоги!


Прес-служба КМОППОіНУ


 

 

По темі:Інформація
Користувачі в групі Відвідувачі, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

ДИТЯЧИЙ ВІДПОЧИНОК 2019

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ:

Коментар до рішення Конституційного Суду України щодо віку для виходу на пенсію за вислугу років Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК:

Про зміни в Порядку ведення касових операці