Вітаємо з перемогою!

3 лютого 2011,Публікації » Новини

Вітаємо з перемогою!2 лютого 2011 року в Київській міській державній адміністрації відбулося засідання круглого столу з питання встановлення стимулюючих надбавок для працівників галузі «Освіта» м. Києва.

Участь у засіданні взяли голова КМДА О.П. Попов, заступник голови КМДА Л.М. Новохатько, начальник Головного фінансового управління виконавчого органу Київради (КМДА) В.М. Репік, начальник Головного управління освіти і науки виконавчого органу Київради (КМДА) В.З. Горюнова, голова Київської міської організації Профспілки працівників освіти і науки О.М. Яцунь, голова постійної комісії Київради з питань освіти і науки В.М. Пономаренко, заступники голів районних державних адміністрацій, начальники районних управлінь освіти, голови районних організацій Профспілки, представники засобів масової інформації.

Голова КМДА О.П. Попов наголосив, що є чітке розуміння проблеми і політична воля її вирішення, але для цього необхідно ретельно вивчити ситуацію в кожному районі Києва та визначитися з джерелами фінансування.

Начальник ГУОН (КМДА) В.З. Горюнова повідомила про нормальний початок фінансового року, про матеріально-технічне забезпечення закладів освіти, організацію дитячого харчування, впровадження освітніх програм. Проводиться робота з енергозбереження. Освітяни столиці демонструють високі результати педагогічної діяльності. «Проте ми з профспілкою виступаємо на захист учителя, оскільки столиця, як велике місто, вимагає чималих економічних і морально-психологічних витрат... Ми хочемо зберегти висококваліфікований столичний освітянський склад. Для цього потрібно зберегти їхні соціальні гарантії», – зазначила В.З Горюнова.

Голова КМОППОіНУ О.М. Яцунь, поінформувавши про виплату надбавок у період з 2007 року до сьогодення, зауважив: «На сьогодні ситуація склалася критична: 37 тисяч працівників галузі недоотримують щомісячно в середньому по 150 грн. Ці кошти вкрай потрібні людям як «соціальна подушка». Поновлення виплати стимулюючих надбавок освітянам повинно здійснюватися з 1 січня 2011 року, охопивши всіх працівників галузі. Для цього необхідно 181 млн грн».

Учасники круглого столу схвалили оперативну підготовку проекту рішення та винесення його на найближче засідання сесії Київради, а саме «Про встановлення надбавок за складність і напруженість у роботі керівникам ЗНЗ у розмірі 30% посадового окладу, 50% – керівникам дошкільних, позашкільних навчальних закладів та 20% – іншим працівникам на 2011 рік, починаючи з 1 січня поточного року».

Було відзначено високий рівень результативності круглого столу як ефективного методу проведення соціального діалогу, конструктивний підхід та уважне ставлення голови КМДА до турбот освітянської громади столиці.

ДИТЯЧИЙ ВІДПОЧИНОК 2018

Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я Виплата пенсії особам, яким призначено пенсію відповідно до Закону України “Про наукову і науково-технічну діяльність” в період роботи