Авторизація|

Здоров’я як індивідуальна та суспільна цінність

8 лютого 2011,Публікації » Новини

Здоров’я як індивідуальна та суспільна цінністьУвесь цивілізований світ усе більше схиляється до тієї думки, що найбільшою цінністю для самої людини та суспільства, в якому вона живе, є її життя та здоров'я. Пріоритетним завданням Дніпровської районної в м. Києві організації Профспілки працівників освіти і науки України є виховання людини в дусі відповідального ставлення до власного здоров'я і здоров'я оточуючих як до найвищої індивідуальної і суспільної цінності. Це досягається шляхом розвитку валеологічної освіти, повноцінного медичного обслуговування, оптимізації режиму життя, створення екологічно сприятливого життєвого простору, проведення фізкультурно-оздоровчої роботи.

Одним із напрямків діяльності Дніпровської районної у м. Києві організації Профспілки є програма "Здоров'я". Основні напрямки програми: комплексне медичне обстеження, лікування, профілактика захворювань та відпочинок працівників освіти та дітей. Мета проекту - створювати сприятливі умови для поліпшення здоров'я членів профспілки та їхніх дітей, забезпечувати їхні конституційні права, медичне обслуговування, лікування та відпочинок. Турбота про стан здоров'я освітян району - важливе соціальне завдання.

Малорухливий спосіб життя, несприятливі екологічні умови та інші негативні фактори зовнішнього середовища сприяють значному погіршенню стану здоров'я працівників галузі. Особливий ризик виникає у весняний і осінній період. Окрім цього, як засвідчує практика, оздоровлення в період тільки літнього сезону, в умовах літніх таборів і санаторіїв, недостатнє для зміцнення здоров'я і зниження захворюваності. З метою попередження захворювань особливе місце посідає обстеження та діагностика працівників освіти та їхніх дітей.

У цьому напрямку в рамках програми "Здоров'я" спільно з Дніпровською районною організацією Профспілки працює фітотерапевт Шевченко Н.І. Одним з унікальних напрямків у роботі лікаря є розробки біологічно активних ліків, що включають унікальні фітотерапевтичні комплекси. Це препарати, які генерують відтворення власних захисних механізмів, розбалансованих в процесі боротьби з різними несприятливими факторами навколишнього середовища, стресами, перевантаженнями, екологічними катаклізмами.

Нинішній спосіб життя вимагає від людини високих компенсаторних реакцій організму. Цей процес і забезпечують чітко підібрані за складом фітокомплекси з урахуванням наявних слабких місць в організмі.

Важливим є профілактичне лікування та оздоровлення працівників та дітей, які часто хворіють. Після діагностики є профілактичне лікування санаторно-курортними методами на базі Київської міської курортної бальнеологічної лікарні профспілок України. Реалізація програми передбачає співпрацю Дніпровської районної організації Профспілки з Київською міською курортною бальнеологічною лікарнею, на базі якої проводиться лікування дітей та дорослих з метою профілактики захворювань в осінньо-весняний період.

Для лікування у водолікарні використовуються лікувальні грязі Куяльницького лиману, озокерит з Прикарпаття, лікувальні ванни, фізіотерапевтичні процедури, магнітотерапія, лазерна терапія, масаж, ароматерапія, лікувальна фізкультура. Також важливим напрямком для впровадження профілактичного оздоровлення та лікування є забезпечення працівників санаторно-курортними путівками та путівками матері і дитини. Щорічно діти членів профспілки мають змогу відпочити в оздоровчих таборах Карпат, Київської області та на узбережжі Чорного моря.

Уже багато років оздоровлення дітей працівників освіти перебуває у зоні підвищеної уваги Дніпровської районної організації Профспілки, відділу сім'ї та молоді Дніпровської районної в м. Києві державної адміністрації, Київської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України. Отже, діагностування, профілактика захворювань, оздоровлення та лікування стали основними заходами збереження здоров'я працівників освіти та їхніх дітей в районі.

Тому пріоритетним питанням в роботі районної організації Профспілки та первинних організацій залишається збереження, зміцнення та відновлення здоров'я її членів.

Г.З. НІКАНДРЕНКО,

голова Дніпровської районної

в м. Києві організації Профспілки

працівників освіти і науки України

По темі:Інформація
Користувачі в групі Відвідувачі, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

ДИТЯЧИЙ ВІДПОЧИНОК 2019

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ:

Коментар до рішення Конституційного Суду України щодо віку для виходу на пенсію за вислугу років Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК:

Про зміни в Порядку ведення касових операці