Авторизація|

Щиро вітаємо з Днем захисників Вітчизни!

23 лютого 2012,Публікації » Новини

Щиро вітаємо з Днем захисників Вітчизни!23 Лютого – це свято, що уславлює  мужність і стійкість, силу духу та відданість Батьківщині.
У пам'яті нащадків назавжди збережуться подвиги багатьох поколінь воїнів-захисників, їхня безмежна відданість і любов до рідної землі, хоробрість і героїзм.

Нарешті, це свято справжніх чоловіків – чоловіків, які захищають спокій рідних домівок, лицарів, здатних завжди підставити своє сильне плече чарівній половині людства.

Від щирого серця зичимо вам богатирського здоров'я, надійного родинного тилу, незламної волі та здійснення всіх ваших бажань.

Миру вам, стабільності і подальших звершень на благо України!

По темі:Інформація
Користувачі в групі Відвідувачі, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

ДИТЯЧИЙ ВІДПОЧИНОК 2019

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ:

Коментар до рішення Конституційного Суду України щодо віку для виходу на пенсію за вислугу років Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК:

Про зміни в Порядку ведення касових операці