Авторизація|

Звернення до Президента України

22 січня 2009,Публікації » Новини
Президенту України

Ющенку В.А.

Шановний Вікторе Андрійовичу!


Київська міська організація Профспілки працівників освіти і науки України стурбована відсутністю ряду видатків на оплату праці працівників галузі “Освіта” м. Києва в 2009 році, які передбачені чинним законодавством.

01 січня 2009 року набрав чинності Закон України "Про Державний бюджет України на 2009 рік". Відповідно до вказаного Закону в 2009 році залишаються чинними, але не врахованими у відповідних бюджетах норми:

­ - допомога на оздоровлення в розмірі посадового окладу педагогічним працівникам закладів освіти при наданні відпустки та щорічна грошова - винагорода у розмірі одного посадового окладу (ставки заробітної плати) за сумлінну працю, зразкове виконання службових обов'язків, що передбачено ст. 57 Закону України “Про освіту”;

­ - преміальний фонд у розмірі не менше 2% від прогнозного фонду оплати праці працівників закладів освіти, що передбачено Наказом Міністра освіти і науки України від 15 квітня 1993 року N 102 "Про затвердження Інструкції про порядок обчислення заробітної плати працівників освіти".

Просимо Вас вжити всіх заходів для забезпечення виконання Закону України "Про Державний бюджет України на 2009 рік".

З повагою
Голова
Яцунь О.М

По темі:Інформація
Користувачі в групі Відвідувачі, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

ДИТЯЧИЙ ВІДПОЧИНОК 2019

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ:

Коментар до рішення Конституційного Суду України щодо віку для виходу на пенсію за вислугу років Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК:

Про зміни в Порядку ведення касових операці