Авторизація|

Зустріч Голови ФПУ В.Г. Хара з профактивом столиці та Київської області

1 березня 2011,Публікації » Новини

Зустріч Голови ФПУ В.Г. Хара з профактивом столиці та Київської області28 лютого 2011 року в залі засідань Київської міської ради профспілок відбулася зустріч Голови ФПУ В.Г.Хара з профспілковим активом столиці та Київської області. Участь у зустрічі взяли делегати VI з'їзду Федерації профспілок України від Об'єднання профспілок, організацій профспілок м. Києва та Київської обласної ради професійних спілок, керівники галузевих профспілкових організацій регіону.

 

«Основне, що зараз найбільш турбує профспілки – це зниження життєвого рівня населення. Завдання, що постають перед Федерацією профспілок України, буде винесено на обговорення VI з'їзду ФПУ, який визначить конкретні механізми їх вирішення", – зазначив В.Г.Хара.

 

На зустрічі відбулося обговорення основних документів VI з‘їзду ФПУ, зокрема резолюцій, спрямованих на створення гідних і безпечних умов праці, справедливого розподілу її результатів, збільшення соціальних гарантій для працюючих і подальшого розвитку соціального діалогу.

 

Присутні отримали від Голови ФПУ відповіді на низку поставлених ними запитань, зокрема, щодо збереження майнового комплексу ФПУ, ситуації з реформуванням у галузях освіти й охорони здоров'я, наслідків змін до податкового законодавства тощо.

 

 

 

http://www.fpsu.org.ua/

По темі:Інформація
Користувачі в групі Відвідувачі, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

ДИТЯЧИЙ ВІДПОЧИНОК 2019

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

11.листопада

ІВ "Єдність" №7 2019р.

ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ:

Коментар до рішення Конституційного Суду України щодо віку для виходу на пенсію за вислугу років Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК:

Про зміни в Порядку ведення касових операці