Авторизація|

Пленум ЦК Профспілки: Галузеву угоду підписано!

2 березня 2011,Публікації » Новини

Пленум ЦК Профспілки: Галузеву угоду підписано!1 березня 2011 року в Будинку спілок відбувся ІІ пленум Центрального комітету Профспілки працівників освіти і науки України. Серед присутніх на пленумі – члени ЦК Профспілки, а також запрошені – заступник Міністра освіти і науки, молоді та спорту П.М. Куліков, працівники апарату ЦК Профспілки, представники ЗМІ. Вів засідання голова Профспілки Г.Ф. Труханов.

 

Основне питання порядку денного – «Про стан виконання Галузевої угоди між Міністерством освіти і науки України та ЦК Профспілки працівників освіти і науки України на 2007-2009 роки, продовженої на 2010 рік та проект Галузевої угоди між Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України та ЦК Профспілки працівників освіти і науки України на 2011-2015 роки». Його актуальність полягає в тому, що саме через реалізацію Галузевої угоди, розвиток соціального партнерства здійснюється регулювання соціально-трудових відносин, захист прав та інтересів працівників освіти та студентства.

 

У своєму виступі керівник робочої групи, заступник голови Профспілки С.М. Романюк детально ознайомив учасників засідання з ходом роботи над проектом. Зосередив увагу на таких основних моментах, як підсумки виконання положень попередньої Галузевої угоди і визначення завдань соціальних партнерів на наступний період.

 

Заступник Міністра освіти і науки, молоді та спорту П.М. Куліков зазначив, що завдяки співпраці соціальних партнерів було зроблено чимало, однак є важливі пункти минулої Угоди, виконати які не вдалося і, поряд з новими завданнями, вони потребуватимуть виконання в наступному періоді.

 

При обговоренні учасники пленуму висловили глибоке занепокоєння соціально-економічним становищем освітян, відсутністю реальних кроків Уряду щодо належного фінансування галузі, внесли свої пропозиції та з їх урахуванням ухвалили постанову, якою затвердили проект Галузевої угоди, представлений на їх розгляд.

 

Було також розглянуто деякі питання внутрішньоспілкового життя і прийнято відповідні рішення.

 

Після цього відбулася урочиста процедура підписання Галузевої угоди. Від імені соціальних партнерів її підписали Міністр освіти і науки, молоді та спорту України Д.В. Табачник і голова Профспілки працівників освіти і науки України Г.Ф. Труханов.

 

 
 

 

http://pon.org.ua/

По темі:Інформація
Користувачі в групі Відвідувачі, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

ДИТЯЧИЙ ВІДПОЧИНОК 2019

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

11.листопада

ІВ "Єдність" №7 2019р.

ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ:

Коментар до рішення Конституційного Суду України щодо віку для виходу на пенсію за вислугу років Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК:

Про зміни в Порядку ведення касових операці