Авторизація|

Шевченківські дні

9 березня 2011,Публікації » Новини

 

Шевченківські дніБлагословен той день і час,

Коли прослалась килимами,

Земля, яку сходив Тарас, 

Малими босими ногами!
М. Рильский

 

 

 

9 березня Україна відзначила 197 років від дня народження Тараса Григоровича Шевченка, 10 березня знаменує 150-ті роковини з дня смерті генія слова, воістину народного поета, художника, борця за ідеали справедливості та добра, за кращу долю України та українського народу.

Ім`я Тараса Шевченка відоме в усьому світі: у багатьох країнах йому встановлено пам`ятники, його твори перекладені майже на всі мови світу, його ім`ям в Україні названо навчальні заклади, театри, площі, вулиці, міста...

Великий Кобзар став знаковою фігурою не лише української, а й світової літератури, здобувши право на безсмертя. Тому навіть через роки і віки не міліє, а прибуває джерело людської шани та поваги.

У його щирому, проникливому слові з усією силою і красою заясніла горда і волелюбна українська душа. Це слово стояло в обороні прав та свобод рідного народу і стало тією духовною основою, на котрій була зведена незалежність Української держави.

Сповнені любов'ю до рідної землі, прагненням зробити життя українців гідним і достойним з натхненням звучать слова Тараса і сьогодні. Вони є і будуть важливим орієнтиром розвитку демократичного суспільства. Не має сумніву, що, як і мріяв наш великий пророк, «оживе добра слава, слава України».

Тож нехай святе Шевченкове ім'я об'єднає всіх українців незалежно від поглядів та переконань задля щасливого майбутнього рідного народу.

10 березня о 12:30 біля пам’ятника Т.Г. Шевченка (у сквері навпроти «червоного» корпусу Київського національного університету імені Тараса Шевченка) Кобзареві твори читатимуть його  повні та часткові тезки.

Прес-служба КМОППОіНУ

По темі:Інформація
Користувачі в групі Відвідувачі, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

ДИТЯЧИЙ ВІДПОЧИНОК 2019

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ:

Коментар до рішення Конституційного Суду України щодо віку для виходу на пенсію за вислугу років Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК:

Про зміни в Порядку ведення касових операці