Авторизація|

Учні – на канікулах, спілчани – на навчанні

Учні – на канікулах, спілчани – на навчанні21 березня 2011 року в Київському міському будинку вчителя відбувся семінар-навчання голів первинних профспілкових організацій закладів освіти столиці.

 

Голова Київської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України О.М. Яцунь поінформував профспілковий актив про ситуацію з виплатами 20% муніципальної надбавки в усіх районах міста, пояснивши причини затримки та засвідчивши контроль за процесом їх повернення. Окрім того, голова КМОППОіНУ детально зупинився на питаннях розмороження Єдиної тарифної сітки, встановлення урядової надбавки всім освітянам України за престижність педагогічної праці, які досі залишають невирішеними. Незважаючи на декілька етапів переговорного процесу, офіційні зустрічі та звернення до чільників Кабміну, працівники I тарифного розряду отримують зарплату, не тотожну прожитковому мінімуму, а значно меншу – 613 грн. «Тож освітянська профспілка переходить до активних дій. Завтра, 22 березня 2011 року відбудеться Всеукраїнська акція протесту. Від Київської міської організації Профспілки вийде до стін Кабінету Міністрів України близько 4 тис. працівників галузі, аби засвідчити солідарність спілчан у прагненні відновити соціальну справедливість», – наголосив О.М. Яцунь.

 

Актуальну для освітян тему «Особливості атестації педпрацівників за новим Типовим положенням» висвітлила юрисконсульт КМОППОіНУ В.В. Соломінчук.

 

У другій частині заходу голови первинок працювали в підгрупах, навчання в яких проводили юристи та представники Голосіївської міжрайонної виконавчої дирекції Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності. До уваги було представлено три розгорнуті доповіді: «Про єдиний соціальний внесок», «Про оплату листків непрацездатності», «Практичні аспекти застосування Типового положення про атестацію педпрацівників».

 

На продовження роботи в підгрупах учасники семінару-навчання мали змогу отримати відповіді на запитання та індивідуальні консультації від фахівців апарату Київської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України.

 
 
 

 

Прес-служба КМОППОіНУ

По темі:Інформація
Користувачі в групі Відвідувачі, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

ДИТЯЧИЙ ВІДПОЧИНОК 2019

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ:

Коментар до рішення Конституційного Суду України щодо віку для виходу на пенсію за вислугу років Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК:

Про зміни в Порядку ведення касових операці