Авторизація|

Актуальне питання!

21 березня 2011,Публікації » Новини

Актуальне питання!21 березня 2011 року відбулося засідання постійної комісії Київради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку.

На засіданні комісії розглянуто розподіл суми коштів у розрізі районів м.Києва, необхідних на виплату стимулюючої надбавки за складність і напруженість у роботі працівникам закладів освіти.

Таким чином, за березень місяць освітяни столиці отримають заробітну плату із надбавкою в розмірі 50% посадового окладу – керівникам і 20% – іншим працівникам закладів освіти.

Надбавку за січень і лютий місяці буде виплачено до кінця навчального року. 


Прес-служба КМОППОіНУ

По темі:Інформація
Користувачі в групі Відвідувачі, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

ДИТЯЧИЙ ВІДПОЧИНОК 2019

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ:

Коментар до рішення Конституційного Суду України щодо віку для виходу на пенсію за вислугу років Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК:

Про зміни в Порядку ведення касових операці