Авторизація|

77,6 % українців висловили підтримку Всеукраїнській акції протесту освітян

30 березня 2011,Публікації » Новини
77,6 % українців висловили підтримку Всеукраїнській акції протесту освітянКиївський інститут проблем управління імені Горшеніна оприлюднив результати всеукраїнського дослідження на тему "Протестні настрої українців".

 

Згідно з результатами опитування, більшість українців – 77,6% – висловили підтримку всеукраїнській акції протесту вчителів. Кожний десятий опитаний – 10,8% – ставиться до акції байдуже, 3,2% – засуджують її, а 8,4% респондентів не чули про акцію протесту працівників освіти і науки України.

 

Також, за даними опитування 45,3% українців заявляють про готовність брати участь в акціях протесту, лише 6,2% респондентів ще не визначилися.

 

36% українців визнали, що змусити взяти участь в акції протесту їх може зростання цін на товари і послуги, 25,8% – невчасно отримана заробітна плата, стипендія чи пенсія, 19,4% – відсутність роботи чи її втрата, 17,1% – високий рівень корупції, 14,8% – порушення громадянських прав і свобод, 7,7% – загальна політична ситуація в країні.

 

3,3% учасників опитування назвали інші причини для участі в акціях протесту, а 7,3% сказали, що їм важко відповісти на це запитання.

 

26,1%, а це більше чверті українців, взагалі не вважають, що варто приймати участь в акціях протесту.

 

Похибка репрезентативності дослідження Київського інституту проблем управління імені Горшеніна не перевищує 3,2%.

 

Дослідження проводилося 25-27 березня 2011 року методом телефонного опитування. Всього було опитано 1000 респондентів віком від 18 років в усіх обласних центрах України, містах Києві та Севастополі.

 

http://osvita.ua/news/

По темі:Інформація
Користувачі в групі Відвідувачі, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

ДИТЯЧИЙ ВІДПОЧИНОК 2019

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ:

Коментар до рішення Конституційного Суду України щодо віку для виходу на пенсію за вислугу років Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК:

Про зміни в Порядку ведення касових операці