Квітучі барви таланту – 2011

Квітучі барви таланту – 2011З метою неухильного зростання престижу професії педагога, розкриття і підтримки творчої особистості столичних освітян у Київському міському будинку учителя традиційно проводиться Фестиваль працівників установ освіти м. Києва «Квітучі барви таланту!».

Протягом місяця тривав перший етап фестивалю, який проводився районними організаціями Профспілки працівників освіти і науки України. Переможці відбіркового етапу мають змогу продемонструвати різнобар'я талантів під час гала-концертів, виставок з фото, образотворчого та декоративно-прикладного мистецтв.

4 квітня 2011 року відбувся перший творчий вечір лауреатів фестивалю «Квітучі барви таланту!» в номінаціях : «Естрадний жанр» і «Хоровий жанр». Мелодійно і чуттєво, запально і грайливо звучали пісні столичних педагогів, для яких творчість – це і фах, і життя. Танці, гімнастичні етюди, артистичні прийоми додавали феєричності виступам лауреатів. Здавалося, що виходять на сцену не педагоги і викладачі, а професійні співаки та досвідчені культурні діячі.

Глядацька аудиторія щедро дарувала оплески, посмішки і квіти, співала й підтанцьовувала, плакала і сміялася. По завершенню концертної програми всі учасники були нагороджені цінними подарунками, дипломами від Київської міської організації Профспілки.

Наступні творчі вечори лауреатів фестивалю відбудуться 8 та 12 квітня 2011 року в концертному залі Будинку вчителя. Усіх поціновувачів мистецтва чекаємо о18.00.

ДИТЯЧИЙ ВІДПОЧИНОК 2018

Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я Виплата пенсії особам, яким призначено пенсію відповідно до Закону України “Про наукову і науково-технічну діяльність” в період роботи