Авторизація|

Міжнародний обмін досвідом

12 квітня 2011,Публікації » Новини

Міжнародний обмін досвідомПротягом п’яти днів, з 4 до 8 квітня 2011 року, в столиці Російської Федерації г. Москва проходив семінар міжнародного рівня, організований Московською міською організацією Профспілки працівників народної освіти і науки РФ. Тема семінару актуальна і містка: «Роль профспілкових організацій в оцінці діяльності вчителя у світлі реалізації державних освітніх стандартів».

Участь у заході взяли делегації з трьох країн. Білорусь представляла Білоруська профспілка працівників освіти, Латвію – Профспілка працівників освіти і науки Латвії. Від України на профспілковий форум прибуло 2 делегації: Київська міська організація Профспілки працівників освіти і науки України та Донецький обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України. Досвід профспілкової роботи м. Києва презентувала на міжнародному семінарі заступник голови КМОППОіНУ О.О. Геведзе.

Делегації мали змогу побачити, як впроваджуються освітні інновації на практиці: відвідали гімназію № 1513, взяли участь у роботі круглого столу в Навчально-дослідницькому центрі Московської федерації профспілок.

Окрім того, учасники семінару стали свідками урочистої події – фінал XI Московського міського конкурсу «Вихователь року – 2011». Церемонія нагородження переможців проходила в конференц-залі мерії Москви.

 

 

Прес-служба КМОППОіНУ

 

По темі:Інформація
Користувачі в групі Відвідувачі, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

ДИТЯЧИЙ ВІДПОЧИНОК 2019

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

17.листопада

З ДНЕМ СТУДЕНТА!

ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ:

Коментар до рішення Конституційного Суду України щодо віку для виходу на пенсію за вислугу років Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК:

Про зміни в Порядку ведення касових операці