Чисто й охайно – глянути любо!

14 квітня 2011,Публікації » Новини

Чисто й охайно – глянути любо!Колектив Київської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України 14 квітня 2011 року долучився до Всеукраїнської акції з благоустрою «За чисте довкілля».

Відповідно до розпорядження КМДА від 17.03.2011р. №370, у столиці триває двомісячник з благоустрою, озеленення та поліпшення санітарного стану.

У рамках зазначеної акції та з метою належної підготовки до Великодніх і травневих свят працівники КМОППОіНУ разом із студентами-спілчанами на чолі з О.М. Яцунем взяли активну участь у суботнику та завзято прибирали територію Пейзажної алеї, що у Шевченківському районі.

Профспілковий актив Київської Міськпрофради працював згуртовано й організовано, тому запланована територія була очищена якісно та оперативно.

ОПИТУВАННЯ СПІЛЧАН

04.червня

Лабіринт 2018!

Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я Виплата пенсії особам, яким призначено пенсію відповідно до Закону України “Про наукову і науково-технічну діяльність” в період роботи