Авторизація|

Внесли гроші – на сайт!

19 квітня 2011,Публікації » Новини

Внесли гроші – на сайт!З метою забезпечення доступності освіти в державних і комунальних навчальних закладах та уникнення безсистемних, неконтрольованих зборів коштів з батьків, Міністерство освіти і науки, молоді та спорту направило лист керівникам управлінь освітою, яким доручило систематично проводити звітування перед батьківською та педагогічною громадськістю про використання благодійних та спонсорських внесків. Відтепер така інформація оприлюднюватиметься на сайтах навчальних закладів та у місцевих засобах масової інформації.

Міністерство також нагадало керівникам органів управління освітою та навчальних закладів про персональну відповідальність за дотримання вимог законодавства щодо збору благодійних і спонсорських внесків, прозорості їх використання. Окрім того, вони мають проводити роз’яснювальну роботу серед громадськості щодо заборони примусового стягнення коштів з батьків у вигляді благодійних внесків.

 

http://www.mon.gov.ua/

 

По темі:Інформація
Користувачі в групі Відвідувачі, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

ДИТЯЧИЙ ВІДПОЧИНОК 2019

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

11.листопада

ІВ "Єдність" №7 2019р.

ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ:

Коментар до рішення Конституційного Суду України щодо віку для виходу на пенсію за вислугу років Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК:

Про зміни в Порядку ведення касових операці