Авторизация| Регистрация
ПРАЦЮЄМО НАД ЗАКОНОПРОЕКТОМ ЩОДО ПІДВИЩЕННЯ СТАТУСУ ПЕДАГОГІЧНИХ, НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ. ЧЕКАЄМО ВАШИХ ПРОПОЗИЦІЙ ЗА АДРЕСОЮ org.kiev.profspilka@gmail.com ЧИ НА FACEBOOK https://www.facebook.com/osvityany

Послідовне відстоювання муніципальних надбавкок

27 січня 2009,Публікації » Новини


Відповідно до бюджетних запитів у галузі освіти на 2009 рік Головне фінансове управління не врахувало муніципальні надбавки 20 % для вчителів і 50 % – для керівників навчальних закладів.

Київською міською організацією Профспілки працівників освіти і науки України зініційоване проведення наприкінці січня – початку лютого спільного засідання Постійної комісії Київради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку, Постійної комісії Київради з питань освіти і науки та Головного управління освіти і науки.

КМОППОіНУ намагається послідовно відстояти муніципальні надбавки. Ми усвідомлюємо, що вони можливі лише за умови збільшення дохідної частини бюджету м. Києва, а це належить до компетенції депутатського корпусу, який повинен запропонувати шляхи його наповнення. 

Права не отримують – їх виборюють!

По темі:Інформація
Користувачі в групі Відвідувачі, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

ДИТЯЧИЙ ВІДПОЧИНОК 2018

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

27.травня

Лабіринт 2019!

04.червня

АНОНС

ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ:

Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я Виплата пенсії особам, яким призначено пенсію відповідно до Закону України “Про наукову і науково-технічну діяльність” в період роботи

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК:

Про зміни в Порядку ведення касових операці