Авторизация| Регистрация

Виїзний семінар-навчання та розширене засідання президії КМОППОіНУ

21 квітня 2011,Публікації » Новини

Виїзний семінар-навчання та розширене засідання президії КМОППОіНУ20 квітня 2011 року в Академії праці і соціальних відносин Федерації профспілок України відбулися заходи: семінар-навчання голів первинних профспілкових організацій вищих навчальних закладів і голів районних організацій Профспілки працівників освіти і науки України, а також розширене засідання президії КМОППОіНУ.

Ректор АПСВ ФПУ М.Л. Головко виступив перед учасниками семінару на тему «Академія праці і соціальних відносин як суб’єкт розвитку профспілок в новітній історії України». Очільник ВНЗ розкрив нюанси колективного договору, діючого в профільному приватному виші, акцентував увагу на застосуванні сучасного досвіду профспілкової діяльності та інформаційних джерел як ілюстративного матеріалу під час лекції та практичних робіт для студентів.

Завідувач кафедри маркетингу та менеджменту АПСВ ФПУ Л.В. Харкянен у вигляді презентації розкрила тему «Роль лідера в сучасному профспілковому русі».

Активну дискусію викликала доповідь проректора з наукової роботи АПСВ ФПУ Я.Д. Головка «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності в Україні та її вплив на діяльність вищих навчальних закладів».

Після підбиття підсумків семінару-навчання розпочалося розширене засідання президії Київської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України. Розглянувши поточні питання порядку денного, голова КМОППОіНУ О.М. Яцунь повідомив про рішення п’яти президій профспілок бюджетної сфери стосовно проведення 18 травня 2011 року Всеукраїнської акції протесту. Обговорення питання було жвавим і конструктивним. Члени президії винесли свої думки та пропозиції, які О.М. Яцунь представить робочій групі ЦК Профспілки на наступному засіданні.

 

Прес-служба КМОППОіНУ

 

 

По темі:



Інформація
Користувачі в групі Відвідувачі, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

ОПИТУВАННЯ СПІЛЧАН

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ:

Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я Виплата пенсії особам, яким призначено пенсію відповідно до Закону України “Про наукову і науково-технічну діяльність” в період роботи