Авторизация| Регистрация
ПРАЦЮЄМО НАД ЗАКОНОПРОЕКТОМ ЩОДО ПІДВИЩЕННЯ СТАТУСУ ПЕДАГОГІЧНИХ, НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ. ЧЕКАЄМО ВАШИХ ПРОПОЗИЦІЙ ЗА АДРЕСОЮ org.kiev.profspilka@gmail.com ЧИ НА FACEBOOK https://www.facebook.com/osvityany/

Про підвищення розміру пенсій деяким категоріям громадян

28 квітня 2011,Публікації » Новини

Про підвищення розміру пенсій деяким категоріям громадянПостановою Кабінету Міністрів України від 20 квітня 2011 р. № 430 «Про підвищення розміру пенсій деяким категоріям громадян у зв'язку із зростанням середньомісячної заробітної плати штатного працівника» встановлено, що для підвищення пенсій з 1 березня 2011 року, згідно з частиною другою статті 42 Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування», застосовуватиметься коефіцієнт 1,04.


Підвищенню підлягають пенсії, обчислені згідно із зазначеним Законом та законами України «Про наукову і науково-технічну діяльність», «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи», «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб».


Щорічно підвищення розміру пенсій з 1 березня проводиться тим пенсіонерам, зростання пенсійних виплат яких у минулому календарному році виявилося меншим, ніж зростання середньої заробітної плати по країні у цьому ж році. Мінімальній розмір такого підвищення відповідно до частини другої статті 42 Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування» має становити не менше ніж 20 відсотків темпів зростання середньої заробітної плати в Україні порівняно з попереднім роком. У зв’язку з тим, що заробітна плата у 2010 році зросла на 20 відсотків, постановою Уряду передбачається підвищення пенсій на 4 відсотки, тобто у мінімальному розмірі.


Пенсії у новому розмірі з урахуванням доплати недоодержаної суми будуть виплачені у травні місяці ц.р.

 

По темі:Інформація
Користувачі в групі Відвідувачі, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

ДИТЯЧИЙ ВІДПОЧИНОК 2018

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ:

Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я Виплата пенсії особам, яким призначено пенсію відповідно до Закону України “Про наукову і науково-технічну діяльність” в період роботи

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК:

Про зміни в Порядку ведення касових операці