Авторизація|

Графік проведення ЗНО 2011 року

Графік проведення ЗНО 2011 рокуГрафік проведення зовнішнього незалежного оцінювання визначається згідно з затвердженим Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України календарним планом підготовки та проведення зовнішнього незалежного оцінювання навчальних досягнень випускників шкіл, які виявили бажання вступати до вищих навчальних закладів у 2011 році.

 

У 2011 році зовнішнє незалежне оцінювання проходитиме з 2 до 24 червня, всі тести розпочинатимуться об 11 годині ранку.

 

Зовнішнє незалежне оцінювання з української мови та літератури проходитиме впродовж двох сесій – 2 та 3 червня. Тестування з інших предметів відбуватиметься в один день.

 

Дати проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2011 року:

 

українська мова і література – 2 та 3 червня 2011 року;

іноземні мови (англійська, німецька, французька, іспанська) – 6 червня;

математика – 8 червня;

російська мова – 10 червня;

біологія – 14 червня;

історія України – 16 червня;

фізика – 20 червня;

географія – 22 червня;

хімія – 24 червня.

 

Визначення результатів ЗНО

 

Обробка бланків відповідей та визначення результатів зовнішнього незалежного оцінювання учасників зовнішнього тестування здійснюватиметься з 3 червня по 1 липня 2011 року.

 

Перевірка тестових завдань з розгорнутою відповіддю (українська мова та література, іноземні мови, російська мова) буде проводитись з 6 по 17 червня 2011 року.

 

Оголошення результатів зовнішнього незалежного оцінювання кожного учасника буде здійснюватись у період з 20 червня до 5 липня 2011 року.

 

Апеляційні заяви від учасників тестування, яких не задовольнили отримані результати ЗНО, будуть розглядатись у період з 20 червня до 20 липня 2011 року.

 

Додаткова сесія ЗНО для учасників, які не змогли взяти участь у основній сесії тестування з поважних причин, пройде з 27 червня до 6 липня 2011 року.

 

http://osvita.ua/

По темі:Інформація
Користувачі в групі Відвідувачі, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

ОГОЛОШЕННЯ

ХІІІ звітно-виборна конференція КМОППОіНУ

ХІІІ звітно-виборна конференція КМОППОіНУ 13 березня 2020 року відбудеться ХІІІ звітно-виборна конференція Київської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України   ПОРЯДОК ДЕННИЙ Звіт про роботу ради Київської міської організації Профспілки працівників освіти і ...

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ:

Коментар до рішення Конституційного Суду України щодо віку для виходу на пенсію за вислугу років Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК:

Про зміни в Порядку ведення касових операці