Авторизация| Регистрация
ПРАЦЮЄМО НАД ЗАКОНОПРОЕКТОМ ЩОДО ПІДВИЩЕННЯ СТАТУСУ ПЕДАГОГІЧНИХ, НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ. ЧЕКАЄМО ВАШИХ ПРОПОЗИЦІЙ ЗА АДРЕСОЮ org.kiev.profspilka@gmail.com ЧИ НА FACEBOOK https://www.facebook.com/osvityany/

Порядок завершення 2010 – 2011 навчального року в школах Києва

Порядок завершення 2010 – 2011 навчального року в школах КиєваУ відповідності до порядку завершення 2010 – 2011 навчального року проведення державної підсумкової атестації учнів 11 класів відбудеться за наступним графіком:

– 20 травня з обов’язковий переказ із української мови;

– 23 травня з профільного предмета, для тих учнів, які навчалися в класах з профільним навчанням та історії України або математики для учнів, які навчалися в класах універсального профілю.

 

Завершиться підсумкова атестація 26 травня з предмета за вибором учнів.

 

Зазначимо, що державна підсумкова атестація є останнім випробуванням випускників шкіл на шляху до отримання атестата про повну загальну середню освіту.

 

Документи про повну загальну середню освіту вручатимуться випускникам всіх регіонів України в період з 28 до 31 травня 2011 року.

 

27 травня 2011 року в столичних школах пролунає «останній дзвоник». А вже 30 травня випускники під час урочистих зборів отримають документи про повну загальну середню освіту. Про це повідомили у Головному управлінні освіти та науки КМДА.

Так, цього року закінчення навчання у школах святкуватимуть 7777 випускників 11-х класів. Це найменша кількість випускників за останні кілька десятків років. Наприклад, минулого року атестати про повну загальну середню освіту отримали 19 тис. учнів. У Головному управлінні освіти та науки пояснюють, що така ситуація склалася у зв’язку з переходом до нової програми навчання.

Дев’ятий клас, який традиційно також вважають випускним, цього року завершать майже 24 тис. учнів. Маленькими випускниками початкової школи, тобто 4-го класу, стануть 20,5 тис. учнів.

 

Випускники загальноосвітніх шкіл, які виявили бажання вступати до вищих навчальних закладів, після отримання атестата мають пройти процедуру ЗНО, як необхідного компонента вступу до ВНЗ. Зовнішнє незалежне оцінювання, відповідно до графіку проведення тестування, цього року розпочнеться з обов’язкового тесту з української мови і літератури 2-3 червня.

 

Окрім випускників 11-х класів, державну підсумкову атестацію проходитимуть учні 4-х та 9-х класів українських шкіл.

 

ДПА у школярів четвертих класів розпочалася 16 травня, а в учнів дев’ятих класів іспити розпочнуться 31 травня.

 

По темі:Інформація
Користувачі в групі Відвідувачі, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

ДИТЯЧИЙ ВІДПОЧИНОК 2018

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ:

Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я Виплата пенсії особам, яким призначено пенсію відповідно до Закону України “Про наукову і науково-технічну діяльність” в період роботи

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК:

Про зміни в Порядку ведення касових операці