Авторизація|

Київ – Рига: дружба столичних профспілкових організацій освітян

26 травня 2011,Публікації » Новини

Київ – Рига: дружба столичних профспілкових організацій освітянМежі міжнародної співпраці впевнено розширюються. 25 травня 2011 року Київська міська організація Профспілки працівників освіти і науки України зустріла почесних гостей з прибалтійської країни. До нас завітали голови Латвійської профспілки працівників освіти і науки Інгрида Мікішко та Ризької міської організації профспілки працівників освіти і науки Латвії Лігіта Семенова.

 

У великій вітальні Будинку вчителя, де проходила урочиста частина зустрічі, панувала тепла й дружна атмосфера. Присутні обмінювалися досвідом, дискутували, порівнювали в нюансах освітні системи та особливості профспілкового руху країн. Інгрида Мікішко, голова найбільшої за чисельністю профспілки Латвії (34 тисячі вчителів), розповіла про відносини з галузевим міністерством. За її словами, влада дослуховується до профспілки завдяки наявності «потужної зброї» в арсеналі останньої. По-перше, це страйкових фонд (за законодавством Латвії про маніфестацію можна заявити за 5 діб, а розмір депозиту дозволяє припинити навчальний процес на довгий період). По-друге, Фонд соціального забезпечення – не державна, а суто профспілкова парафія. Лігіта Семенова вже вдруге обрана на посаду голови РМОППОіНЛ. Столична профсілкова організація освітян Латвії нині нараховує 4 000 спілчан, серед яких працівники дошкілля, середньої та професійної освіти.

 

Договір про дружбу і співпрацю між Київською міською організацією Профспілки працівників освіти і науки України та Ризькою міською організацією профспілки працівників освіти і науки Латвії своїми підписами скріпили Лігіта Семенова та Олександр Яцунь.

 

Прес-служба КМОППОіНУ

 

По темі:Інформація
Користувачі в групі Відвідувачі, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

ДИТЯЧИЙ ВІДПОЧИНОК 2019

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

17.листопада

З ДНЕМ СТУДЕНТА!

ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ:

Коментар до рішення Конституційного Суду України щодо віку для виходу на пенсію за вислугу років Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК:

Про зміни в Порядку ведення касових операці