Авторизація|

Лист Головного управління з питань цінової політики КМДА до КМОППОіНУ

2 лютого 2009,Публікації » Новини
Виконавчий орган Київської міської ради КМДА
Головне управління з питань цінової політики


від 27.012009 № 09050/2–313                                                 Голові Київської міської організації Профспілок 
                                                                                           працівників освіти і науки України 

Шановний Олександре Михайловичу!


Головним управлінням з питань цінової політики виконавчого органу КМДА розглянуто Ваше звернення стосовно запланованого підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги для населення і повідомляємо.

Економічно обґрунтовані тарифи на теплову енергію та комунальні послуги розраховані і встановлені на підставі висновків щодо розрахунку економічно обґрунтованих планових витрат на їх виробництво, які надаються Державною інспекцією з контролю за цінами, як передбачено порядками формування тарифів на теплову енергію та комунальні послуги, затверджені постановами Кабінету Міністрів України від 10.07. 2006 № 955 „Про затвердження Порядку формування тарифів на виробництво, транспортування, постачання теплової енергії з централізованого опалення і постачання гарячої води” та від 12.07. 2006 № 959 „Про затвердження Порядку тарифів на послуги централізованого водопостачання та водовідведення” та з урахуванням необхідного рівня рентабельності та податку на додану вартість. 

Розмір економічно обґрунтованих витрат з водопостачання – 1,89 грн, водовідведення – 1, 61 грн за 1 куб. м., які підтверджені висновком № 1 від 17.10. 2008, наданням Державною інспекцією з контролю за цінами у м. Києві, при цьому тарифи на зазначені послуги з урахуванням необхідного рівня рентабельності у розмірі 12 відсотків до собівартості та податку на додану вартість становитимуть відповідно – 2,54 грн та 2,16 грн за 1 куб. м. 

Розмір економічно обґрунтованих витрат на виробництво, транспортування та постачання теплової енергії для бюджетних установ та інших споживачів за наданими Державною інспекцією з контролю за цінами у м. Києві висновком № 41 від 10.10. 2008 становить – 270 грн за 1 Гкал, при цьому тарифи на зазначені послуги з урахуванням рівня рентабельності у розмірі 4% до собівартості та податку на додану вартість становитимуть для бюджетних установ та інших споживачів у розмірі 351, 24 грн за Гкал.

Приведення тарифів на комунальні послуги для населення до економічно обґрунтованого рівня , їх підвищення відбудеться у 1,9 – 4 рази.

З метою уникнення загострення соціальної напруги серед населення м. Києва Київська міська рада прийняла рішення „Про встановлення мораторію (заборони) на підвищення цін і тарифів на житлово-комунальні послуги м. Києва” до закінчення І кварталу 2009 року.

У випадку підвищення для населення тарифів на комунальні послуги з централізованого постачання холодної води і водовідведення холодної та гарячої води, централізованого опалення і постачання гарячої води до економічно обґрунтованого рівня їх розмір становитиме: 

– на послуги централізованого постачання холодної води – 2,54 грн за 1 куб. м. (при діючому 0,94);  
– на послуги з централізованого водовідведення холодної та гарячої води – 2,16 грн за 1 куб. м. (при діючому – 0, 54); 
– на послуги з централізованого опалення – 2,98 грн за 1 кв. м. Опалюваної площі в місяць (при діючому 1,60 грн);
– на послуги з централізованого постачання гарячої води (з урахуванням стоків) – 15,89 грн за 1 куб. м (при діючому 6,84 грн).

З метою забезпечення соціального захисту населення в умовах економічної кризи запропоноване поетапне (починаючи з 01.04. 2009. з 01.07.2009 та 01.10 2009) підвищення тарифів на комунальні послуги для населення запровадження тарифів пропонується проводити рівними частками , виходячи із різниці між діючими тарифами та економічно обґрунтованими, за умови виходу на економічно обґрунтовані тарифи з 01.10 2009. 

Відповідно до Закону України „Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності”, процедура прийняття регуляторного акту займає близько трьох місяців, у зв’язку з чим, житлово-комунальні послуги для населення з 01.04. 2009, розміщені на веб-порталі Київської міської влади з метою отримання зауважень та пропозицій від юридичних та фізичних осіб, їх об’єднань.
 
Також повідомляємо, що відповідно до Регіональної угоди нормативно-правові акти щодо прийняття тарифів на житлово-комунальні послуги погоджуються Київською міською радою професійних спілок. У подальшому зазначені нормативно-правові акти погоджуватимуться із галузевими профспілками.


З повагою начальник                                                                     В. Ястубинський


По темі:Інформація
Користувачі в групі Відвідувачі, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

ДИТЯЧИЙ ВІДПОЧИНОК 2019

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ:

Коментар до рішення Конституційного Суду України щодо віку для виходу на пенсію за вислугу років Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК:

Про зміни в Порядку ведення касових операці