Авторизація|

Сайт газети "Хрещатик" оприлюднив підвищені з 1 лютого у Києві тарифи для населення

2 лютого 2009,Публікації » Новини

Сайт газети "Хрещатик" оприлюднив підвищені з 1 лютого у Києві тарифи для населення за житлово-комунальні послуги та послуги за утримання будинків. 


Зокрема, у столиці затверджено тариф за централізоване опалення для населення у розмірі 4,74 грн. за 1 кв. м опалювальної площі за місяць в опалювальний період (було 3,20 грн.). Гаряча вода для мешканців квартир з централізованим постачанням гарячої води без засобів її обліку коштуватиме 43,24 грн. на 1 особу в місяць (було 24 грн.); де є будинкові чи квартирні засоби обліку - тариф затверджено на рівні 12,36 грн. за 1 кубометр (було 6,84 грн.). 


Як зазначено у розпорядженні, тарифи за опалення та гарячу воду залишаться незмінними з 1 лютого для малозабезпечених верств населення. 


Встановлено тариф за холодну воду та водовідведення за наявності центрального постачання холодної води в розмірі 17,05 грн. на 1 особу в місяць, у тому числі за воду 9,57 грн. і водовідвід 7,48 грн. (було 8,14 грн. на особу, в тому числі 5,17 грн. та 2,97 грн. відповідно). За наявності будинкових чи квартирних засобів обліку води в розрахунок братимуться тарифи за 1 кубометр спожитої холодної води - 1,74 грн. та ще 1,36 грн. за кожний кубометр її відведення (було відповідно 0,94 грн. та 0,54 грн.). 


Відведення гарячої води для мешканців, які на 1 лютого мають квартирні чи будинкові лічильники гарячої води, коштуватиме 1,36 грн. за 1 кубометр (було 0.54 грн.), без засобу обліку - 4,76 грн. на 1 особу (було 1,89 грн. на 1 особу). 


Як зазначається у розпорядженнях тарифи залишаться незмінними з 1 лютого для малозабезпечених верств населення, а в цілому різнитимуться вони за категорійністю житла, наявністю засобів обліку, а щодо будинків із "покращеними споживчими властивостями", то вони встановлені "з першого дня лютого на економічно обгрунтованому рівні". Кияни можуть ознайомитися з повною інформацією стосовно кожного окремого будинку і вартістю послуг, які надаються житлово-експлуатаційними організаціями на офіційному веб-порталі міської влади www.kmv.gov.ua у розділі "Ваш будинок" та на сайті www.municipal.kiev.ua. 
 

По темі:Інформація
Користувачі в групі Відвідувачі, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

ДИТЯЧИЙ ВІДПОЧИНОК 2019

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ:

Коментар до рішення Конституційного Суду України щодо віку для виходу на пенсію за вислугу років Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК:

Про зміни в Порядку ведення касових операці