Авторизація|

12 лютого відбудеться акція протесту проти підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги

3 лютого 2009,Публікації » Новини
 


 3 лютого 2009 року відбулося розширене засідання президії Об’єднання профспілок, організацій профспілок у м. Києві „Київська міська рада профспілок”.

Учасники президії відзначили погіршення економічної ситуації України – понад тисячу підприємств міста перейшли на режим неповного робочого часу, почалося масове вивільнення працівників за скороченням штатів, збільшилась заборгованість з виплати заробітної плати та кількість підприємств-боржників. У бюджетних галузях, що мають фінансування з міського бюджету, неодноразово затримувалась заробітна плата, а у ряді медичних та освітніх установ відключалися подача води, тепла та електроенергії. 
1 лютого оприлюднено підвищення тарифів для населення за житлово-комунальні послуги та послуги за утримання будинків у Києві.

Зважаючи на перераховані вище факти, на засіданні було прийнято рішення 12 лютого провести акцію протесту членів профспілок біля Київської міської державної адміністрації з вимогою введення мораторію на підвищення тарифів на соціально-значимі послуги для підприємств та населення міста. Прес-служба КМОППОіНУ


По темі:Інформація
Користувачі в групі Відвідувачі, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

ДИТЯЧИЙ ВІДПОЧИНОК 2019

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ:

Коментар до рішення Конституційного Суду України щодо віку для виходу на пенсію за вислугу років Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК:

Про зміни в Порядку ведення касових операці