Авторизация| Регистрация
ПРАЦЮЄМО НАД ЗАКОНОПРОЕКТОМ ЩОДО ПІДВИЩЕННЯ СТАТУСУ ПЕДАГОГІЧНИХ, НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ. ЧЕКАЄМО ВАШИХ ПРОПОЗИЦІЙ ЗА АДРЕСОЮ org.kiev.profspilka@gmail.com ЧИ НА FACEBOOK https://www.facebook.com/osvityany/

Микола Азаров: «Не повинно бути затримок з виплатою відпускних педагогам»

Микола Азаров: «Не повинно бути затримок з виплатою відпускних педагогам»15 червня 2011 року, розпочинаючи засідання Кабінету Міністрів України Прем'єр-міністр України М.Я. Азаров, повідомив про чергове підвищення заробітних плат освітянам.

За матеріалами офіційного сайту КМУ, зарплати вчителів виростуть на 300 гривень. При цьому значно розширене коло педагогічних працівників, які отримують 20% надбавку до посадового окладу.

«З 1 липня в країні буде чергове підвищення зарплат для вчителів. Збільшиться ставка першого тарифного розряду і міжтарифне співвідношення», – заявив М.Я. Азаров.

Він також нагадав, що на червень припадає пік виплати відпускних вчителям – більше 3,5 мільярдів гривень. «Це на чверть більше, ніж в червні минулого року. Ніде не повинно бути затримок з виплатою відпускних педагогам. Контролювати це повинні спільно і Міністерство фінансів, і Міністерство освіти, і керівники регіонів», – зазначив Глава Уряду.

По темі:Інформація
Користувачі в групі Відвідувачі, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

ДИТЯЧИЙ ВІДПОЧИНОК 2018

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ:

Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я Виплата пенсії особам, яким призначено пенсію відповідно до Закону України “Про наукову і науково-технічну діяльність” в період роботи

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК:

Про зміни в Порядку ведення касових операці