Авторизация| Регистрация
ПРАЦЮЄМО НАД ЗАКОНОПРОЕКТОМ ЩОДО ПІДВИЩЕННЯ СТАТУСУ ПЕДАГОГІЧНИХ, НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ. ЧЕКАЄМО ВАШИХ ПРОПОЗИЦІЙ ЗА АДРЕСОЮ org.kiev.profspilka@gmail.com ЧИ НА FACEBOOK https://www.facebook.com/osvityany

4 лютого - Всесвітній день боротьби проти раку

4 лютого 2009,Публікації » Новини
4 лютого 2009 року -  Всесвітній день боротьби проти раку

Зараз рак є основною причиною смерті у всьому світі. За оцінками Всесвітньої організації охорони здоров`я, без належного медичного втручання за період з 2005 по 2015 роки від раку помре 84 мільйони осіб. 

Щорічно 4 лютого ВООЗ об`єднує зусилля зі спонсором, Міжнародним союзом проти раку, для просування способів полегшення глобального тягаря раку. Профілактика раку і підвищення якості життя пацієнтів з раковими захворюваннями періодично стають темами цього Дня.
 
Цього року в центрі уваги Всесвітнього дня боротьби проти раку – здорове і активне дитинство. Особливий акцент поставлено на довготривалі негативні наслідки, зумовлені відсутністю фізичної активності, надмірною масою тіла та ожирінням.
 
Прездидент України Віктор Ющенко планує відвідати Інститут раку.
 

По темі:Інформація
Користувачі в групі Відвідувачі, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

ДИТЯЧИЙ ВІДПОЧИНОК 2018

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

27.травня

Лабіринт 2019!

04.червня

АНОНС

ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ:

Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я Виплата пенсії особам, яким призначено пенсію відповідно до Закону України “Про наукову і науково-технічну діяльність” в період роботи

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК:

Про зміни в Порядку ведення касових операці