Авторизація|

Інформаційно-комунікаційні технології – пріоритетний напрямом розвитку педагогічної освіти

20 червня 2011,Новини, Вища освіта

Інформаційно-комунікаційні технології – пріоритетний напрямом розвитку педагогічної освіти17 червня 2011 року в Міністерстві освіти і науки, молоді та спорту України відбулася нарада-семінар «Сучасні освітні технології у вищих педагогічних навчальних закладах: стан, тенденції та перспективи розвитку. У нараді взяли участь модератори міжнародних програм з ІТ, співробітники Інституту інноваційних технологій та змісту освіти, ректори, директори педагогічних університетів та коледжів.

Одне з головних завдань освіти в умовах розвитку інформаційного суспільства – навчити учнів і студентів використовувати сучасні інформаційні та комунікаційні технології. У зв'язку з цим, виникає нагальна потреба у прискорені підготовки вчителів та фахівців у сфері інформаційно-комунікаційних технологій, в оснащенні закладів освіти сучасною комп'ютерною технікою, педагогічними програмними засобами, електронними підручниками тощо. Від вирішення цього завдання залежатиме розвиток країни.

Впровадження інформаційно-комунікаційних технологій є пріоритетним напрямом розвитку педагогічної освіти. Вже зараз технології навчання конкретизуються в нових інформаційних, модульних і дистанційних формах навчання. Як наслідок, відбувається зміна ролі вчителя, якому, окрім високого рівня професіоналізму в своїй предметній сфері, необхідно бути готовим до діяльності в новій системі відкритої освіти. Учитель повинен уміти сам розробляти інформаційні матеріали та використовувати інші ресурси із сфери інформаційних технологій.

Під час наради-семінару обговорено питання щодо  основних  завдань вищих навчальних закладів щодо навчання вчителів інформаційно-комунікаційним технологіям; ролі педагогічних університетів у підготовці кадрів для освіти в умовах інформаційного суспільства; стану, тенденції та перспектив розвитку інформаційно-комунікаційних технологій у вищому навчальному закладі; проблемних питань з впровадження інформаційно-комунікаційних технологій  у системі підготовки майбутніх вчителів.

Завершилася нарада обговоренням  пропозицій щодо проекту наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України з запровадження міжнародних освітніх програм в Україні.

 

http://www.kmu.gov.ua/

По темі:Інформація
Користувачі в групі Відвідувачі, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

ДИТЯЧИЙ ВІДПОЧИНОК 2019

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

17.листопада

З ДНЕМ СТУДЕНТА!

ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ:

Коментар до рішення Конституційного Суду України щодо віку для виходу на пенсію за вислугу років Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК:

Про зміни в Порядку ведення касових операці